Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Грудень » 12 » Закон про захист персональних даних - новини під "ялинку"
02.40.37
Закон про захист персональних даних - новини під "ялинку"
    За зовсім не чарівним помахом магічної руки у Верховній Раді за останній рік - півтора прийнято численну кількість законів: розумних і не дуже, тих, на які ми звертали увагу, і тих, що не дуже.
    В другу категорію попав для більшості і Закон про захист персональних даних. А дуже даремно...
    Закон приймався з позиції наближення нашого законодавства до європейського. Та ось тільки наближає він практично усіх... до великих штрафів - новий подарунок "під ялинку" від влади.
     А  суть в наступному. Згідно вищезгаданого закону будь-яка організація, підприєменць, що володіє базою персональних даних - а сюди можна віднести базу найманих працівників, засновників підприємства, контрагентів - підприємців, і ще можна придумати багато баз - має в обов"язковому порядку цю базу зареєструвати, причому кожну - окремо. Створена для цього Служба по захисту персональних даних. 
    А в Кодекс про адмінпорушення внесли зміни. З 1 січня 2012 року за ухилення від реєстрації - штраф 8500-17000гривень... (І це при тому, що при тій кількості працівників, які зпередбачені у відовідній службі, щоб зареєструвати усі бази даних, їм знадобиться ....240років!!!).  Навіть податківцям такі штрафи і не снились.
     Чудовий закон. З 1 січня 2012 року можна буде оштрафувати майже кожного підприємця. З Новим роком, друзі! 

    P.S. Якщо ж ви все таки не хочете сплачувати штрафи, але не володієте інформацією, загляньте в розділ "Каталог файлів".
Також можете прийти на семінар-практикум, який Асоціація виробників Буковини спільно з департаментом економікм міської ради проводить 13 грудня 2011р. о 15годині за адресою: м. Чернівці  вул. Кобилянської 2.
Переглядів: 789 | Додав: liudka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]