Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Лютий » 19 » Суд наклав штраф за недотримання закону в сфері захисту персональних даних
00.10.13
Суд наклав штраф за недотримання закону в сфері захисту персональних даних

Суд наклав штраф за недотримання закону в сфері захисту персональних даних

Суд вперше наклав штраф за неповідомлення про зміну відомостей, що подаються для держреєстрації бази персональних даних.

Подільський районний суд м. Києва постановою від 07.02.2013 р. по справі № 758/119/13 привернув до адмінвідповідальності за порушення законодавства у сфері захисту персональних даних директора ТОВ «Видавництво «Рідерз Дайджест ». Він визнаний винним у правопорушенні, передбаченому ч. 2 ст. 188-39Кодексу про адміністративні правопорушення.

Зазначена стаття встановлює відповідальність за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про зміну відомостей, що подаються для держреєстрації бази персональних даних.

Суд встановив, що Держслужба з питань захисту персональних даних не була повідомлена у встановлений Законом «Про захист персональних даних» термін про фактичне місцезнаходження бази даних ТОВ «Видавництво «Рідерз Дайджест».

Вина директора ТОВ «Видавництво «Рідерз Дайджест» була підтверджена протоколом про адмінпорушення та актом перевірки фінансової діяльності підприємства.

Суд постановив стягнути з директора штраф у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

Категорія: Всі проекти | Переглядів: 411 | Додав: liudka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]