Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Липень » 10 » Чи залишився б Сократ живим сьогодні?
22.42.16
Чи залишився б Сократ живим сьогодні?
   В 399 р. до н.е. в Древній Греції судили філософа Сократа. За поклоніння іншим богам та розтління молоді непевними бесідами. "Инакомыслие" - звучало б це сьогодні. (Чи давно був ГУЛАГ? І чи не повториться він, якщо ми будемо байдужі???).
    І засудили Сократа - абсолютно демократично, більшістю голосів - до позбавлення життя. 
    В Древній Греції теж була демократія, але тоді не було ще Конвенції про права людини та обов'язку держави її дотримання.
     А ми в ХХІ столітті говоримо про гарантовані права людини в різних сферах, у т.ч. і вільного волевиявлення.
     І 8 червня учасники тренінгу "Вибори 2012: використай шанс змінити державу на краще" - керівники громадських організацій говорили про забезпечення рівного виборчого права на жовтневих виборах до парламенту для людей з обмеженими можливостями, для молоді, яка голосуватиме вперше; обговорювали норми нового виборчого закону; про проблеми, які виникатимуть при реалізації цього права та шляхи їх подолання. Присутні визначили свою місію як громадських організацій: проводити роз'яснювальну роботу серед членів організацій, населення краю щодо права перевірити себе у виборчих списках, права людей з обмеженими можливостями на сторонню допомогу при голосуванні, про порядок голосування за місцем проживання.
    Обговорювали питання також пасивності, особливо молоді.
    "Мій голос нічого не значить... ЯКЩО Я ПРОМОВЧУ".
     Не промовчати і реалізувати своє конституційне право на вибір, спробувати змінити країну на краще для себе, для дітей. Щоб держава насправді, а не на папері, гарантувала усім своїм громадянам права людини та беззастережно їх дотримувала.

    Щоб Сократ у ХХІ столітті залишився жити...

P.S. Даний захід проведено в рамках проекту "Підсилення захисту виборчих прав людей з інвалідністю  під час виборів до Верховної Ради України 2012" за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, який реалізується ГО "Фундація прав людини"; регіональний партнер "Асоціація виробників Буковини". 
Також висловлюємо подяку депутату обласної ради Максиму Бурбаку за фінансову допомогу по оплаті приміщення для проведення тренінгу/
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Всі проекти | Переглядів: 445 | Додав: liudka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]