Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Мої файли

зразок заповненої реєстраційної заяви БПД
[ Скачати (200.0 Kb) ] 14.12.2011, 03.21.35
Пропонуємо зразок заяви на реєстрацію бази персональних даних "Працівники". Можете її скачати, внести свої дані та уточнити перелік персональних даних відповідно д особливостей вашого підприємства.
Категорія: Мої файли | Додав: liudka
Переглядів: 3914 | Завантажень: 1159 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 7
0
6 Ріта   [Матеріал]
От ми відправляємо заяву і на протязі 10 днів маємо повідомити клієнтів про внесення їх да персональної бази даних.
Що саме їм потрібно писати. Який зміст тексту? Адже нам клієнти не захочуть підписувати заяву про згоду на обробку їх персональних даних?

0
7 liudka   [Матеріал]
Не прив"язуйте 10 днів до дня відправки заяви: ви маєте повідомляти суб"єкта персональних даних протяном 10-ти днів з моменту внесення йоно даних до бази персональних даних. Зразок такого повідомлення є в першому файлі даного розділк "Каталог файлів". Закачайте з сервера, там є зразок повідомлення найманому працівникові. По аналогії можете зробити і для інших категорій

0
4 Ріта   [Матеріал]
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, Як правильно заповнити IV розділ заяви?
І як мають бути оформлені бази даних на підприємстві?
Буду дуже вдячна.

0
5 liudka   [Матеріал]
ІУ розділ ви запонюєте, якщо маєте договір з іншою фізичною або юридичною особою на обробку базм даних (наприклад, бухоблік вам по договору веде бухгалтерська компанія). Якщо такого немає, даний розділ ви не заповнюєте.

Щодо офрмлення баз: в контексті даного Закону база - поняття досить віртуальне, і означає сукупність інформації, якою ви володієте. Нічого офрмляти і створювати не потрібно, фактично бвзи у вас існують. Так, по відношенню до бази "Працівники" - у вигляді особових справ, особових карток, відомостей бухгалтерії по нарахуванню зарплати тощо.

0
3 Ірина   [Матеріал]
Дякую!

0
2 Любовь   [Матеріал]
hgshcggs shkschg

0
1 Наталия   [Матеріал]
Дякую!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]